Privaatsuspoliitika

Meie, Soundium, võtame teie privaatsust väga tõsiselt ja oleme pühendunud läbipaistvusele. Selle tõttu selgitame, kuidas me teie teavet töötleme ja kogume. Meile on internetist olevad andmed, isikuandmete turvalisus ja nende kaitsmine väga tähtsad.

Privaatsuspoliitika on Soundiumi ostutingimuste osaks. See selgitab, kuidas teie isikuandmetega ümber käiakse:

 • millist teavet me teie kohta kogume, kui te Soundiumi veebilehte külastate ja kui
 • te võtate meiega ühendust (suhtlete meiega)
 • kuidas me teie andmeid kasutame
 • kuidas me teie andmeid jagame
 • kui kaua me teie andmeid säilitame ja kuidas me seda teeme
 • milline on meie käsitlusviis teie sensitiivse teabega seoses
 • millised on teie enda võimalused oma andmete haldamiseks
 • kuidas me antud Privaatsuspoliitikat muudame ja sellest teile teada anname.

Kõik meie Privaatsuspoliitika kohta käivad küsimused, kommentaarid ja soovitused peate saatma kirjalikult e-kirjaga aadressil [email protected].

Meist

Seda veebilehte haldab ja omab Soundium. Andmekaitse seaduste kohaselt, aga ka EL Isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) kohaselt (vastavalt muudatustele ja uutele reeglitele) on Soundium nende andmete “haldaja”, mis kogutakse läbi veebisaidi, e-kirjade ja telefoni teel.

Kuidas me teie kohta andmeid kogume?

1. Andmeid kogutakse Soundiumi veebilehe külastamise ajal

Kogume andmeid, mille te meile ise avaldate:

 • luues meie veebilehel kasutajakonto;
 • vormistades meie veebilehel tellimuse;
 • jättes toote kohta veebilehele kommentaari või osaledes käimasolevates küsitlustes;
 • liitudes meie uudiskirja saajatega.

Samuti kogume me mõningaid andmeid automaatselt. Seda ajal, kui meie veebilehte külastate - täpsemalt:

 • Kui sisenete meie veebilehele, kasutame me “küpsiseid”, mille tulemusel on teil veebilehel parem kasutuskogemus. Need küpsised koguvad teavet veebilehtedest ja toimingutest, mida meie veebilehte külastades teete. Küpsiste kasutamise kohta leiate rohkem informatsiooni allpool;
 • Salvestame informatsiooni seadmete tüüpide ja seadistuste kohta, mida meie veebilehte külastades kasutate. Muuhulgas aitab see meil selgitada süsteemi tõrgete põhjuseid. Teie seadme valmistaja või operatsioonisüsteem tingimustes on kirjas, millist informatsiooni teie seade veel avalikustada võib.

2. Andmed, mida kogume, kui meiega ühendust võtate

Kui võtate meiega ühendust läbi telefoni, e-posti või sotsiaalmeedia, kogutakse teie isiklikke andmeid ainult pärast verbaalse või kirjaliku nõusoleku saamist.

Kuidas me teie andmeid kasutame?

Kasutame teie andmeid järgnevatel viisidel:

1. Meie ja teie vaheliste lepingute sõlmimiseks, näiteks:

 • pakkumaks ligipääsu kontole, mida te meie veebilehel omate (eeldusel, et olete selle loonud);
 • täitmaks teie poolt meile esitatud tellimusi;
 • aktsepteerimaks kaupade eest tehtavaid makseid;
 • saatmaks või esitamaks teile arveid.

2. Kus meil on õigustatud huvi teie isiklike andmete kasutamiseks:

 • Veebilehe haldamiseks ja selle monitoorimiseks, sealhulgas tagamaks, et kasutatavale seadmele ja teile kuvatud sisu on tõhus ja hästi esitatud. Lisaks selleks, et võimaldada teil osa võtta interaktiivsetest funktsioonidest, kui te seda soovite;
 • Analüüsimaks mistahes tagasisidet, mida meile saadate, ja täiustades seeläbi meie pakutavaid teenuseid.

3. Kus olete andnud oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks:

 • Tuletamaks teile meelde, kui teie ostukorv on jäänud poolikuks või tellimuse eest tasumine ei ole lõpule viidud (see info salvestatakse küpsisefaile kasutades. Täpsemalt küpsiste kasutamise kohta saate lugeda allpool).

4. Kui olete nõustunud saama meilt turunduslikku teavet, võime teie andmeid kasutada järgnevatel viisidel:

 • Töötleme teie varasemates tellimustes olevaid andmeid ja võime neist lähtuvalt teiega e-posti teel ühendust võtta, soovitades teile ostetud toodetega samasuguseid või kokkusobivaid tooteid (siiski ei talleta me teie makseandmeid).
 • Teil on võimalik meie uudiskirja saajate hulgast alati lahkuda. Saate seda teha lingi kaudu, mille leiate iga meie poolt saadetava uudiskirja lõpust.

Kuidas me teie andmeid jagame?

Me jagame teie andmeid meie põhiteenuse pakkujatega ja kolmandate osapooltega, mis on vajalikud meie ettevõtte funktsioneerimiseks; näiteks UAB DPD Lietuva’le, kes teevad pealekorjeid ja tarnivad meie veebilehelt ostetud kaupu; Braintree’le, kes pakub pettuse tuvastamise teenuseid ja krediidiriski maandamise kontrolle; lisaks kolmandatele osapooltele, kes pakuvad meile IT-süsteemide tugiteenust.

Kui otsustate oma tellimuse kohta tagasisidet anda, jagame teie andmeid Yotpo’ga. Tegemist on kolmanda osapoole tagasiside veebilehega, kes kogub tellimuste kohta tagasisidet. See omakorda aitab meil oma klienditeenindust parandada.

Teie andmeid võib töödelda ka kolmas osapool, kui see on vajalik meie veebisaidi funktsionaalsuse ja andmebaasi korrashoiuks.

Kui juhtub, et lisate ostukorvi tooteid aga ei lõpeta ostuprotsessi, saadab meie ostukorvi meeldetuletuse süsteem teile e-kirja, milles tuletatakse poolelijäänud tellimust meelde.

Kasutame ka teenuseid, mida pakuvad Google, Facebook, Instagram ja teised sarnased sotsiaalmeedia platvormid. Kasutame neid selleks, et meie turundusvõtteid ja sihitud reklaami planeerida. Osana sellest protsessist edastatakse mõningat isiklikku teavet, näiteks teie e-posti aadress, vastavale kolmandale osapoolele. Kuid turvalisuse huvides on need andmed enne nende jagamist "räsitud". Räsimine on identiteedi maskeerimise või "pseudonümiseerimise" protsess, mis tähendab, et me ei avalda teie e-posti aadressi. Siiski võimaldab see meil ühendada teie külastused meie sotsiaalmeedia kontodel ja veebisaidil. Teie isikuandmeid võidakse edastada EMP-välistele riikidele, sealhulgas Ameerika Ühendriikidesse.

Küpsised

1. Magusad? Mitte just päris:

Küpsise puhul on tegemist väikese tekstifailiga, mis talletatakse veebilehti külastades teie seadmetesse. Meie kasutatavad küpsised on unikaalsed teie Whistles kontole. Küpsised ei ütle meile otseselt seda, kes te olete. Küll aga võimaldavad need tunda ära teie seadmeid ja talletada teie valikuid ja tegevusi meie veebilehel. Seda kõik alles siis, kui olete küpsiste kasutamisega nõustunud.

Meie veebilehel on kasutusel ka tehnoloogiad nagu pikslid. Need on teistsugused tehnoloogiad, mis talletavad informatsiooni teie seadmetes või brauseris. Selleks kasutatakse lokaalseid jagatud objekte või kohalikku andmekandjat (mälu).

2. Miks me küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid kasutame

Kui te sisenete meie veebilehele, kasutame me küpsiseid selleks, et pakkuda teile mõnusat ja lihtsat ostukogemust. Järgnevalt loetleme põhilised meie poolt kasutatavad küpsiste tüübid ja miks me neid kasutame:

rangelt vajalikud küpsised - need küpsised on vajalikud meie veebisaidi tööks ja selle kasutamiseks. Näiteks võimaldavad need veebilehelt ringi liikuda, lisada tooteid ostukorvi ja neid osta;

veebisaidi analüüsi küpsised - võimaldavad mõõta ja analüüsida, kuidas kliendid meie veebisaiti kasutavad ja turundusvõtetele reageerivad, parandada teie ostukogemust ja parandada meie veebisaidi üldist funktsionaalsust;

kliendi eelistuse küpsised - parandada ostukogemust, säästes ostu sooritamisele kuluvat aega. Näiteks võime sisselogimisandmete salvestamiseks kasutada küpsiseid, mistõttu ei pea te neid iga kord meie veebilehte külastades sisestama;

sihtimine või reklaamimine - neid küpsiseid kasutatakse veebikogemuse parandamiseks ja asjakohase sisu edastamiseks vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale, nt reklaamid või mahajäetud ostukorvi puudutavad e-kirjad. Sellised küpsised aitavad meil mõõta turunduskampaaniate tõhusust. Neid küpsiseid võime üles seada meie või kolmandad osapooled (vt allpool "Reklaamiküpsised").

3. Reklaamküpsised

Me töötame koos kolmandate osapooltega, sealhulgas Facebookiga, kes võivad meie veebisaidilt ja mujalt Internetist teabe kogumiseks ja vastuvõtmiseks kasutada küpsiseid, veebimajakaid ja muid salvestustehnoloogiaid ning kasutada seda mõõtmisteenuste ja sihtotstarbeliste reklaamide pakkumiseks. Nende tööriistade kasutamine ütleb meile näiteks seda, kuna te meie veebilehte külastasite, millised olid külastatud veebilehed ja teie jälgitavad lingid. Seda teavet kasutatakse selleks, et muuta reklaam teie huvide jaoks asjakohasemaks. Pooled, kes neid küpsised kasutavad, võivad neid kasutada vastavalt oma privaatsuseeskirjade kohaselt. Pidage meeles, et kui te blokeerite need kolmandate osapoolte tööriistad, näete endiselt reklaame, kuid neid ei kohandata teie huvidega.

4. Kontrollivad küpsised

Eespool kirjeldatud küpsised võivad olla kas "seansiküpsised", mis tähendab, et need on ajutised ja kustutatakse brauseri sulgemisel automaatselt teie arvutist või seadmest. Küpsised võivad ka olla "püsivad küpsised", mis kestavad kuni nende kehtivusaja lõpuni või kuni või teie brauser need kustutab. Seaduse järgi peame teilt eelnevalt luba küsima, enne kui salvestame otseselt mittevajalikke küpsiseid teie arvutisse. Kui otsustate blokeerida või kustutada küpsised või sarnased tehnoloogiad, mida meie veebisaidil kasutatakse, võib see veebisaidi toimivust ja funktsionaalsust osaliselt või täielikult piirata. Võite keelduda küpsiste vastuvõtmisest, muutes oma brauseri seadeid. Üldiselt saab seda teha brauseris menüüst "Seadistused".

Muudatused meie Privaatsuspoliitikas

Seda privaatsuspoliitikat on uuendatud 25. mail 2018.

Me võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat muuta. Kui me teeme muudatusi, teavitame teid läbi selle, et muudame privaatsuspoliitika lõpus olevat kuupäeva. Kui muudatused on olulised, võime teile saata täiendava teavituse. Näiteks lisateavitus Soundiumi avalehel või e-kirja teel.

Palun kontrollige seda privaatsuspoliitikat korrapäraselt, et olla kursis meie andmete töötlemise ja kogumise tavadega ja viisidega, kuidas teil on võimalik oma privaatsust paremini kaitsta.