Meist

Meie ettevõte asub Vilniuses, Leedu pealinnas. Sondium on veebipoena eksisteeriunud alates 2011 ja meie kauplus kasvab jõudsalt aastast 2013. Meie asukoht Vilniuses lubab meil lihtsasti kaupu toimetada teistesse Baltimaadesse ja Skandinaaviasse. Lihtsasti tähendab kiirelt ja soodsalt või lausa tasuta. Kui räägime muusikast, siis kvaliteedi pealt me kokku hoida ei soovi. Usume, et ka sina mitte!

Otsid DJ/stuudiogeari? No tere-tere! Me suudame aidata iga DJ'd, produtsenti või muusikaarmastajat - professionaal või amatöör. Me hoolime nii inimestest, kes otsivad kõrvaklappe või vinüülimängijat igapäevaseks kasutamiseks.

DJ-tehnika
Sul on vaja vaid otsustada, kus on su lähtepunkt, sest me suudame su vajadused igal juhul rahuldada. Kanname hoolt nii DJ’de eest, kes kasutavad vinüülimängijaid, CDJ’sid või kontrollereid ja omame korraliku valikut Traktori, Serato ja teiste tootjate tark- ja riistvarast. Loomulikult leiab meie riiulitelt Pioneeri ja Native Instruments tooteid, kuid meil on ka korralikud brändid nagu Reloop (kellele oleme eksklusiivne distribuutor) või Audio-Technica.

Stuudiotehnika
Oled otsustanud hakkata ise mussi tegema? Luba meil aidata. Pole oluline, mis tarkvara sa kasutad (muide, meie käest saad stuudiotarkvara ka) - meil on MIDI-kontrollerid, keyboardid, süntesaatorid, et saaksid oma loomingule vaba voli anda. Ei saa eksida firmadega nagu Korg, Akai või Novation. Stuudiomonitorid? Olemas. Helikaardid? Olemas. Focusrite - olemas. Ableton - olemas. Arturia - olemas, olemas, olemas!

Väiksemad vajadused
Jah, kõrvaklapid töö juurde või vabaajaks, kaablid, helipead, lindistusseadmed - saame pakkuda sulle lahenduse. Muide, oled sa mõelnud, et su seadmed vajavad kaitset - uuri meie UDG valikut. See on väga mitmekesine! Oleme UDG ametlik distribuutor, seega on meil nende tooted alati laos olemas.