Uus: Pioneer DDJ-800 DJ kontroller

Kui 400-st jääb puudu, aga 1000 on natukene liiga võimalusterohke ja kallis, siis sobib sulle Pioneer 800. Selle täpsem nimi on Pioneeri Recordbox seeria DJ kontroller DDJ-800, mis asetab ennast kusagile soodsama klassi DDJ-400 ja 4 “monstrumist” DDJ-1000 vahele.

DDJ-800 on kompaktne ning seda on üsna lihtne kaasas kanda - kaalub see ju alla 5 kg ning soovi korral saab sellele soetada ka kandekoti. Samuti saab DDJ-800 töötada eraldi 2-kanaliga DJ mikserpuldina, aga kõikide tema funktsioonide kasutamiseks oleks siiski vaja Recordbox tarkvara. Nüüdisaja tendets (tuua DJ-d muusika produtseerimisele lähemale) ei ole ka sel seadmel unustustehõlma vajunud: 16 performance pad’i mitte ainult ei aita miksimisele kaasa, aga lubavad seda seadet juhtida ka läbi Sampler ja Keyboard režiimide. Lisaks on sel olemas 2 mikrofoni sisendit juhtudeks, kui tahad peo tõeliselt käima tõmmata või jagada lava mõne MC-ga.

Kogu vajaminev info kuvatakse värvilisel LCD Jog displeidel, mis on kasutusel juba DDJ-1000’es. Lõpetuseks - DDJ-800 juhtimismoodulid on asetatud sarnaselt NXS2 seeria seadmetele. Nii ei ole vaja raisata aega uue kasutajaliidese selgeksõppimisele.