Uus: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 ja Komplete Start

Native Instruments tegi seda taas: turule on jõudnud hulk rahakotisõbralikke tooteid ja seadmeid, mis kinnitab taaskord, et muusika tegemisega alustamine ei pea olema keeruline ja kallis.

Komplete Kontrol M32 on küll kompaktne, aga peaaegu kolme-oktaaviline MIDI süntesaator, mis võimaldab sul hallata virtuaalseid instrumente ja DAW-i. Toode sisaldab Ableton Live 10 Lite litsentsi ja pakki NI instrumentidest ja helidest.

Komplete Audio 1 ja 2: audioliides on arvutis muusika produtseerimise juures üks kõige olulisemaid komponente. NI pakub Audio 1 ja 2 liideseid produtsentidele, kes soovivad kvaliteetset heli, aga ei soovi maksta lisaraha funktsioonide eest, mida nad nagunii ei vaja. Audio 1 sisaldab üht XLR mikkri sisendit koos 48v phantom power’iga ning jack sisendit. Audio 2 sisaldab aga kaht kombineeritud XLR jack sisendit koos 48v phantom power’iga. Võiks öelda, et Audio 1 ja 2 on täiskomplektsed - sisaldavad need ju Ableton Live 10 Lite litsentsi ning pakki NI instrumentidest ja helidest.

Traktor DJ 2 on NI poolt toodetud DJ äpi viimane versioon. Nüüd tuuakse see saadavale tervelt kolmel platvormil – Mac, Windows ja iOS. Kõige huvitavam funktsioon näib olevat integratsioon SoundCloud’i striimimisteenusega SoundCloud Go+. See võimaldab maha mängida lugusid selliselt, et neid striimitakse otse SC platvormilt.

Viimaseks: Komplete Start. See on NI poolt pakutav tasuta produtseerimistarkvara, mis sisaldab 15 instrumenti, 2 efekti ja üle 2,000 stuudio kvaliteediga heli ja loopi. Seda saab alla laadida otse Native Instruments’i kodulehelt.