Uus: Korg Volca Modular, Volca Drum ja Minilogue XD

Pühadeaeg on möödas, aga õues on endiselt pime ja külm. Korg aga aitab seda talvist kurbust leevendada ning tuli välja kolme uue tootega, mis toovad päikest sinu ellu.

Volca Modular on sinu gateway modulaarmaailma. Pole vaja ei mitmetuhande mooduli vahel valida, ega panka röövida - kõik vajalik on ühes ainsas karbis olemas. Volca Modularil on kuus analoogmoodulit viiekümne patchpointiga - põhimõtteliselt tähendab see lõpultult võimalusi kombineerimiseks kaasatulevate pin patch kaablite abil.

Volca Drum on valmistatud just kõikidele rütmi-nerdidele, kellele ei piisanud Volca Beats ega Sample. Drum on uus digitaalne percussion-süntesaator ning võimaldab sul luua ennekuulmatuid trummisaunde ning ootamatuid rütme ja gruuve. See väike beast on sisaldab endas paindlikku DSP digital synthesis mootorit, dünaamilisi efekte ja jõulist sequencerit, mis võimaldavad poly-rütme igal sammul.

Maailma enimmüüdud polüfooniline analoogsüntesaator Minilogue on tagasi uute featureitega ning kannab nüüd nime Minilogue XD. XD'l on Prologue neljahäälne analoog soundengine ja Monologue-stiilis 16 nupuga polüfooniline sequencer. Lisaks veel digitaalne oscillator laiema soundipalletti jaoks ja mitu head featuuri veel, mis muudavad selle süntesaatori nii atraktiivseks. Kõigile, kes otsivad powerful pilli hea hinna eest.