Uus: Arturia AudioFuse Studio ja AudioFuse 8Pre

Arturia AudioFuse perekond saab peagi lisa. Paari aasta eest, kui esimene AudioFuse välja tuli, nägi selle kasutajaliides välja just selline, mida kõik ihaldanud on... See sisaldas kõike, välja arvatud mõned audiosisendid/väljundid. Just selle tõttu laseb Arturia välja mitte ühe, vaid kaks suuremat kasutajaliidest, et seda tühimikku täita.

AudioFuse Studio on tõeline stuudiokeskus. Kuigi see on oma lähisugulastest vähem portatiivne, on sel boonusena 4 combo XLR/jack sisendit mikrofonide ja instrumentide jaoks (seadme eesosas), 4 line sisendit seadme tagaosas ning phono sisend turntable’ite jaoks, ADAT, S/PDIF ning Word Clock ühendused koos võimalusega ühendada stuudiomonitore. Toote disainis on natukene šnitti võetud analoog konsoolidest ning kõik juhtelemendid on paigutatud selliselt, et töövoog oleks võimalikult kiire ja intuitiivne.

AudioFuse 8Pre on kaks-ühes seade, mis saab hakkama nii eraldiseisva audioliidesena kui ka ADAT ekspanderina (sh omab see 8 mikrofonikanalit, kui seda vaja peaks minema). Selle liideste hulka kuulub 16 sisend ja 20 väljundkanalit, eriti madala latentsusega sisseehitatud mikser reaalajas monitoorimiseks ning selle ehitus - see on lausa tank nime väärt: Metallist kest peab vastu karmidele töötingimustele ning võimaldab seadet probleemivabalt kaasas kanda.