Uus: Technics SL-1210MK7 turntable

Mäletad aegu, kui Technicsi mängijaid sai ainult kasutatuna eBayst? Tundub, et ajad hakkavad muutuma - varsti on sul võimalik juba täiesti uued Technicsi mängijad osta.

Technics keskendus CES 2019 raames väga jõuliselt just DJ'dele ning tuli välja oma Technics SL-1210MK7 grammariga. Viimasest mudelist SL-1210MK6 on nüüdseks möödunud 12 aastat ning paar aastat tagasi tutvustati mõnevõrra ebaõnnestunult SL-1200G/GAE mudelit - just hind sai selle mudeli puhul kriitika osaliseks. Olgem ausad, SL-1200G/GAE ei olnud kunagi mõeldud DJ'dele.

Niisiis, mis värk on SL-1210MK7 mudeliga? Esiteks liigub coreless direct drive mootor ülikergelt ning on disainitud kõrvaldamaks igasugust ebameeldivat haardumistunnet (kogelemistunne, kui plaat keerleb aeglaselt). Lisaks reguleerib sisseehitatud Panasonic Blu-ray tehnoloogiaga mikrokompuuter (Technics on nimelt Panasonicu bränd) mootorit ja tõotab paremat täpsust, ka skrätsimisel. Samuti on toitejuhe ja audiokaablid eemaldatavad ja väljavahetatavad. Torque käivatamise ja peatamise kiirused on reguleeritavad vastavalt sinu eelistusele. Üks väike, kuid oluline detail - valge LED stylus tuli põleb nii teravalt, et on seniste mudelite eredaim. SL-1210MK7 karkass koosneb kahekihilisest alumiiniumist ning korpus klaaskiust - see kombinatsioon peab vastu igasugusele vibratsioonile.