Uus: Pioneer DDJ-SB3 DJ kontroller

Oskad arvata, millise DJ kontrolleri peaaegu igast teisest kodust leiab? Nendeks on Pioneer DDJ-SB2/RB - odavama otsa Pioneeri DJ kontrollerid - üks Pioneeri populaarsemaid mudelid üldse. Paljud algajad kasutavad DJ-ks õppimisel just neid kontrollereid.

Pioneer teeb oma enda Rekordbox DJ tarkvara kallal usinasti tööd. Siiski on teada, et koostöö Seratoga ei lõpe - kolmanda generatsiooni DDJ-SB kuulutati just välja. DDJ-SB3 esitleja on Jazzy Jeff ning üks suurimaid uuendusi on Pad Scratch režiim. See tähendab, et iga 8-st performance pads-ist toob kuuldavale erineva scratch mustri (mille salvestajaks oli Jazzy Jeff ise). Need mustrid sünkroniseeritakse mängitava muusikaga, aga neid saab kuuldavale tuua ka ilma muusikat kasutamata. DDJ-SB3 võttis üle ka kauaoodatud Play/Pause ja Cue nupud, mis DDJ-RB-l juba olemas olid. Veel üks uus režiim nimega FX fade võimaldab Sul volüümi vähendada ja lisada sellele samal ajal peale efekti (umbes nagu low pass echo effect DDJ-1000 puhul).

Jah, me teame, et sünkroonimine on lastele ja õiged DJ-d DJ-vad Technics plaadimängijatel. Siiski jätkab DDJ-SB3 enda müügiedu ja sinna ei ole midagi parata.