Uudised

 1. Uus: Traktor Pro 3

  Uus: Traktor Pro 3

  NI on tagasi ja nad on kohe ALL IN. Sel korral on DJ-del rõõmustamiseks põhjust küll ja veel: pärast mitme uue DJ kontrolleri väljakuulutamist selle aasta septembris, teeb Native Instruments midagi tõeliselt suurt. Sedapuhku kuulutatakse välja uuendatud Traktor DJ tarkvara – Traktor Pro 3.

  4-deckiga DJ tarkvara sai tõelise facelifti – uuendatud kasutajaliides on küll uus, aga sarnaneb siiski vanale. See on puhtam ja teravam, et keerulistes oludes oleks kergem miksida. Kõik uus ei pea aga ilmtingimata silma paistma – uuel tarkvaral on ka palju under-the-hood täiustusi. Lisatud on Elastique 3 algoritm, et time-stretching sujuvam oleks ning master limiter sai samuti täiustusi, et gain-i valitsemine täpsemaks muuta. 40+ deck efekti saavad nüüd täiendust koos 8 uue single-knob post-fader Mixer FX’iga. Need võimaldavad kiiresti luua keerulisi üleminekuid ja build up-e. Veel üks täiendus on loodud spetsiaalselt DVS fännidele ja scratcheritele – Traktor Scratch kuulub nüüd Trakto

  Read more »
 2. VAATA: Uus dokumentaal tehnika ja DJ-mise kohta

  VAATA: Uus dokumentaal tehnika ja DJ-mise kohta

  DJ kultuur ja muusikatehnoloogiad käivad algusest peale käsikäes – esimesest crossfaderist direct-drive-ni, pöördkettast Recordboxi ja Stemsini. Electronic Beats kogus kokku mitmed ikoonilisemad DJ-d ja tuntud muusikariistade valmistajate esindajad et rääkida tehnoloogia mõjust ja innovatsioonidest DJ maailmas. Nii nende eelistest kui väljakutsetest, kui ka tulevikust ja paljust muust. See film on lausa kohustuslik igaühele, kes veedab suure oma ajast DJ mikserpuldi taga.

  Read more »
 3. Uus: Roland VT-4 Voice Transformer

  Uus: Roland VT-4 Voice Transformer

  Võib vist kindlalt öelda, et lauljad, kes esinevad elektroonilise muusika taustal, ei ole tavaliste muusikariistade valmistajate seas just kõige kõrgemalt hinnatud. Roland üritab seda tühimikku täita, kuulutades välja Aira VT-3 vocal transformeri uuendatud versioon - VT-4’ja.

  Roland VT-4 on oma olemuselt erinevaid efekte sisaldav vokaali täiendaja, mis võib lauluhäält ja selle karakteristikuid drastiliselt muuta – lõppviimistlus jääb selle kasutaja teha, sest tal on selleks lugematul hulgal võimalusi. Seadme konstrueerimisel on lähtutud live-performance lauljaid silmas pidades – see on lihtsasti hallatav, sel puuduvad erinevad pedaalid ja keeruline arvutiga ühildumise süsteem (pluss erinevad lisad). 4 häält muutva efekti haldamiseks (Robot, Megaphone, Vocoder, Harmony), pitch-shift, Auto-Pitch (Auto-tune stiilis vokaalse helikõrguse parandaja) on 4 liugurit, käputäis nuppe ja mõni knob. Lisaks on sel reguleeritav Wet/Dry signaali tasakaal ja 4 ruumilist efekti (REVERB, EC

  Read more »
 4. Uus: Pioneer HDJ-X5BT kõrvaklapid

  Uus: Pioneer HDJ-X5BT kõrvaklapid

  Pioneer DJ tegi just teatavaks uued mitmeti kasutatavad HDJ-X5BT juhtmevabad “üle kõrva” kõrvaklapid. Tasakaalus, mugavad, vastupidavad ja kompaktsed HDJ-X5BT saavad kõigega hakkama – kolme tunnine laadimine tähendab kuni 20 tundi muusika kuulamist, sisse ehitatud mikrofon võimaldab telefoniga ühendamise korral vastata ka kõnedele. Lisaks on valikus kolm erinevat värvitooni, et need Sinu stiiliga ühilduks. Kahjuks ei ole HDJ-X5BT mõeldud juhtmevabaks DJ-miseks, sest Bluetoothiga kaasnev väike viivitus. Siiski-siiski: klappidel on kaasas ka 1.2m kaabel, mis ühendamisel automaatselt Bluetoothi katkestab. Selle tõttu on sul võimalus neid ikkagi tavaliste DJ kõrvaklappidena kasutada.

  Read more »
 5. Uus: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatuur

  Uus: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatuur

  Sel sügisel on raske rahulikuna püsida, sest muusikariistade tootjate uutel seadmetel ei näi lõpp tulevat... Native Instruments ja Novation on oma saladused juba avalikustanud. Nüüd on aeg Akai käes. See oli veel üsna hiljuti, kui nad tegid teatavaks spetsiaalselt FL Studiole pühendunud FIRE kontrolleri. Nüüd on nad uuesti uudiskünnist ületamas, kuulutades välja oma paari aasta taguse bestselleri uue versiooni – MPK Mini MK2 klaviatuuri.

  See on seade, mille leiab eeskätt paljude muusikaloojate mobiilsest seadmekogust. Nüüd on seda võimalik ka akutoitel kasutada ning selle nimeks saab MPK Mini Play. Sel on väike aga jõuline OLED ekraan, mis muudab muusika sirvimise veelgi mugavamaks, sisseehitatud kõlarid ja enam kui 128 heli. MPK Mini Play näol ei ole tegemist pelgalt kompaktse USB MIDI kontrolleriga, aga ka väikese ning lõbusa muusikainstrumendiga, mis alati sinu seljakotis ruumi leiab.

  Read more »
 6. Uus: Novation SL MK3 MIDI klaviatuur

  Uus: Novation SL MK3 MIDI klaviatuur

  Kuidas näeb välja üks steroide tarvitanud MIDI klaviatuur? Täpselt selline, nagu seda on Novation SL MK3. Novationi uus klaviatuur SL MK3 sisaldab endas palju rohkemat, kui lihtne facelift ja paar tähtsusetut lisatulukest. Võimalus eraldiseisvalt töötada muudab SL MK3-e millekski enamaks, kui seda on tavaline controller keyboard - sellest on saanud stuudio keskus, mis võimaldab omavahel ühendada ja hallata kogu tehnikat, olgu see siis arvutile orienteeritud või riistvaraline.

  Tavapärased USB ja MIDI ühendamise valikud, millele on lisandunud 2 paari CV väljundeid, võimaldavad selle kaudu hallata sinu teisi modulaarseid seadmeid, samal ajal kui sisemine 8-track sekventser ja arpeggiator aitavad arvutist loobumist veelgi lihtsamaks teha. RGB nupud, liugurid ja muud nupud võimaldavad kontrollida põhimõtteliselt kõike. Lisaks on sel värvilised LCD ekraanid ja LED-id, mis annavad visuaalset tagasisidet – see omakorda võimaldab sul keskenduda muusikale, mitte arvutiekraani vahti

  Read more »
 7. Uus: Moog One süntesaator

  Uus: Moog One süntesaator

  Süntesaatorite fanaatikutel on aeg šampanjapudelid avada – pärast enam kui kolme aastakümmet on Moog tagasi - koos uue polüfoonilise süntesaatoriga, mis kannab nime Moog One. Ka Moog ise (kelle nimi on süntesaatorite maailmas vaat et sünonüümi staatuses) kutsub seda üheks parimaks seadmeks, millel on enneolematud võimalused heli väljenduslaadi hallata. 3 VCO-d, 2 analoog filtrit, analoog heligenereerija, analoog mikser, 4 LFO-d, arpeggiaatorit ja teisi seadeid saab lihtsasti kontrollida otse esipaneelilt, läbi 73 knob-i, 144 nupu ja LCD ekraani mis lisab digitaalseid efekte –kõik see alumiiniumist kestas, millel on käsitsi viimistletud ümbris.

  Analoogipuristidele pakub suurt lõbu One’i analoog helimootor, samas kui tehnikalembelisemad kasutajad hindavad selle erinevaid digitaalseid efekte. Moog One on saadaval 8-helilises ja 16-helilises polüfoonia konfiguratsioonis.

  Read more »
 8. 20. Red Bull Music Academy Berliinis

  20. Red Bull Music Academy Berliinis

  Kas oled kunagi mõelnud, et sinu kasutatav trummimasin on liiga väike? Või et Sinu kodukoha ühistransport ei anna sulle piisavalt inspiratsiooni?

  Appi tuleb Berliin! Sel aastal leiab Berliinis aset 20. Red Bull Music Academy, kus avaldatakse tunnustust ühtedele kõige ikoonilisematele muusikariistadele - lõpuks saad saad sa panna oma loo SUURELT kõlama, kasutades selleks maailma suurimat sekventserit või reisida mööda linna trummimasina temaatikat viljelevas trammis.
  Samal ajal kui Akadeemiast osa võtjad tegelevad oma oskuste lihvimisega, saavad linna külastavad inimesed osa ka Red Bull Music Festivalist, kus astuvad üles tuntud nimed, sealhulgas Robot Koch ja Pusha T. Red Bull Music Festival toimub kuni 12. oktoobrini 2018. a.

  Read more »
 9. Uus: Adam Studio Pro SP-5 kõrvaklapid

  Uus: Adam Studio Pro SP-5 kõrvaklapid

  Maailmakuulsate stuudiomonitoride tootja ADAM Audio laiendab oma tootevalikut, tuues turule oma esimesed professionaalidele mõeldud kõrvaklapid - Studio Pro SP-5.

  Need preemium-klassi kõrvaklapid suudavad kuuldavale tuua väga laia sagedusvahemiku - alates 8 Hz kuni 38 kHz. ADAM SP-5 kasutab Ultrasone’i patenteeritud S-LOGIC Plus tehnoloogiat, mis võimaldab sel kuuldavale tuua väga puhta ning äärmiselt detailse ruumilise helipildi - ja seda kõike ilma heli naturaalsust muutmata. Just need omadused teevad sellest väga hea kaaslase igale DJ-le ja helidega tegelevale muusikule.

  Lisaks on sel vastupidav ja mugav disain, mis seisavad hea selle eest, et saaksid neid kõrvaklappe kasutada nii igapäevaselt stuudios olles kui ka ringi reisides.

  Read more »
Page