Uudised

 1. Uus: Korg Volca Modular, Volca Drum ja Minilogue XD

  Uus: Korg Volca Modular, Volca Drum ja Minilogue XD

  Pühadeaeg on möödas, aga õues on endiselt pime ja külm. Korg aga aitab seda talvist kurbust leevendada ning tuli välja kolme uue tootega, mis toovad päikest sinu ellu.

  Volca Modular on sinu gateway modulaarmaailma. Pole vaja ei mitmetuhande mooduli vahel valida, ega panka röövida - kõik vajalik on ühes ainsas karbis olemas. Volca Modularil on kuus analoogmoodulit viiekümne patchpointiga - põhimõtteliselt tähendab see lõpultult võimalusi kombineerimiseks kaasatulevate pin patch kaablite abil.

  Volca Drum on valmistatud just kõikidele rütmi-nerdidele, kellele ei piisanud Volca Beats ega Sample. Drum on uus digitaalne percussion-süntesaator ning võimaldab sul luua ennekuulmatuid trummisaunde ning ootamatuid rütme ja gruuve. See väike beast on sisaldab endas paindlikku DSP digital synthesis mootorit, dünaamilisi efekte ja jõulist sequencerit, mis võimaldavad poly-rütme igal sammul.

  Maailma enimmüüdud polüfooniline analoogsüntesaator Minilogue on tagasi uute featu

  Read more »
 2. Uus: Reloop Elite DJ mixer ja RP-8000 MK2 turntable

  Uus: Reloop Elite DJ mixer ja RP-8000 MK2 turntable

  Igaaastase NAMM Showni on jäänud veel kaks nädalat, aga temperatuur juba vaikselt tõuseb. Tundub, et nendele pööratava tähelepanu üle DJ'd viriseda ei saa. Nüüd, kui Technics kuulutas välja oma comebacki, tõstab Reloop latti veel kahe toote võrra - Reloop Elite mixer ja RP-8000 MK2 turntable.

  Reloop Elite on profesessionaalne 2 kanaliga DVS performance mixer Serato DJ Pro jaoks. 3 non-contact inno faderit, 2 eraldiseisvat Serato FX ühikut, 2 high-contrast OLED displeid ja 16 performance pad'i katavad ära kõik su vajadused alates klubikeikkast kuni DMC DJ-battelini.

  Reloop RP-8000 MK2 turbtable sobib ideaalselt kokku ELite mixeri ja Seratoga - Smart Link USB pordi kaudu ülilihtsalt ühendatav ning 8 lisa performance padi võimaldavad seda mängida kui instrumenti. Robustne must korpus peidab enda all jõulist ja täpset, kergelt seadistatavat mootorit.

  Read more »
 3. Uus: Technics SL-1210MK7 turntable

  Uus: Technics SL-1210MK7 turntable

  Mäletad aegu, kui Technicsi mängijaid sai ainult kasutatuna eBayst? Tundub, et ajad hakkavad muutuma - varsti on sul võimalik juba täiesti uued Technicsi mängijad osta.

  Technics keskendus CES 2019 raames väga jõuliselt just DJ'dele ning tuli välja oma Technics SL-1210MK7 grammariga. Viimasest mudelist SL-1210MK6 on nüüdseks möödunud 12 aastat ning paar aastat tagasi tutvustati mõnevõrra ebaõnnestunult SL-1200G/GAE mudelit - just hind sai selle mudeli puhul kriitika osaliseks. Olgem ausad, SL-1200G/GAE ei olnud kunagi mõeldud DJ'dele.

  Niisiis, mis värk on SL-1210MK7 mudeliga? Esiteks liigub coreless direct drive mootor ülikergelt ning on disainitud kõrvaldamaks igasugust ebameeldivat haardumistunnet (kogelemistunne, kui plaat keerleb aeglaselt). Lisaks reguleerib sisseehitatud Panasonic Blu-ray tehnoloogiaga mikrokompuuter (Technics on nimelt Panasonicu bränd) mootorit ja tõotab paremat täpsust, ka skrätsimisel. Samuti on toitejuhe ja audiokaablid eemaldatavad ja väljav

  Read more »
 4. Uus: Steinberg Cubase 10

  Uus: Steinberg Cubase 10

  Kui 2018 aasta alguses lasi Abelton välja live 10-ne, siis aasta lõpp toob Steinberg Cubase 10-ne. Üks kõige pikema ja kindlama staažiga digitaalne helisalvestustehnika sai just moodsama näo ning palju uuendusi ka “kapoti all”.
  Esimene märgatav muutus on muidugi GUI uuendus: see on nüüd lamedam ja sujuvam, toetab Retinat ja HiDPI displeisid. Aga on ka palju muud: VariAudio 3, võimas helikõrguse korrigeerimise vahend: Audio Alignment moodul, mis lubab samaaegselt ühitada helisid uskumatult kiiresti; MixConsole snapshotid; uuendatud Groove Agent trummi masin; uued effektid, kõlad ja palju väikseid uuendusi, et parandada kasutajate flowd.

  Read more »
 5. Uus: Sequential Prophet XL hübriid süntesaator

  Uus: Sequential Prophet XL hübriid süntesaator

  Kõik on kuulnud Dave Smithist. Üks MIDI-tehnoloogiate rajajaid ja digitaalsete süntesaatorite võlureid - tema nimi on mitmel muusikariistal - Prophet, Tempest, Mopho... Ja need on ainult mõned üksikud. Sel aastal muutis Dave Smith Instruments oma nime Sequentialiks (Smithi esimene ettevõte, mis loodi 1974.a ), jätkates oma lipulaeva – Prophet synth – tootmisega. Prophet XL puhul on tegemist uue hübriid süntesaatoriga mis ühendab endas süntesaatori ja sämplid. 2 sõltumatut helimootorit pakuvad ennenägematult palju võimalusi. Üks mootor on mõeldud digitaalsele süntesaatorile, millel on juba varasemast Prophet mudelist tuntud võimalused: 2 kõrge resolutsiooniga digitaalset ostsillaatorit, 4 sünkroonitavat LFOd, 4 loopable viieastmelist envelope generaatorit ja tosinkond muud heli kujundamise seadistust. Teine helimootor on pühendatud sämpli instrumentidele, võimaldades mängida kaht eraldiseisvat stereo ja digitaalsete sämplite instrumenti - ja seda ühe hääle kohta. Samal ajal saab sämpleid m

  Read more »
 6. Uus: Traktor Pro 3

  Uus: Traktor Pro 3

  NI on tagasi ja nad on kohe ALL IN. Sel korral on DJ-del rõõmustamiseks põhjust küll ja veel: pärast mitme uue DJ kontrolleri väljakuulutamist selle aasta septembris, teeb Native Instruments midagi tõeliselt suurt. Sedapuhku kuulutatakse välja uuendatud Traktor DJ tarkvara – Traktor Pro 3.

  4-deckiga DJ tarkvara sai tõelise facelifti – uuendatud kasutajaliides on küll uus, aga sarnaneb siiski vanale. See on puhtam ja teravam, et keerulistes oludes oleks kergem miksida. Kõik uus ei pea aga ilmtingimata silma paistma – uuel tarkvaral on ka palju under-the-hood täiustusi. Lisatud on Elastique 3 algoritm, et time-stretching sujuvam oleks ning master limiter sai samuti täiustusi, et gain-i valitsemine täpsemaks muuta. 40+ deck efekti saavad nüüd täiendust koos 8 uue single-knob post-fader Mixer FX’iga. Need võimaldavad kiiresti luua keerulisi üleminekuid ja build up-e. Veel üks täiendus on loodud spetsiaalselt DVS fännidele ja scratcheritele – Traktor Scratch kuulub nüüd Traktor Pro

  Read more »
 7. VAATA: Uus dokumentaal tehnika ja DJ-mise kohta

  VAATA: Uus dokumentaal tehnika ja DJ-mise kohta

  DJ kultuur ja muusikatehnoloogiad käivad algusest peale käsikäes – esimesest crossfaderist direct-drive-ni, pöördkettast Recordboxi ja Stemsini. Electronic Beats kogus kokku mitmed ikoonilisemad DJ-d ja tuntud muusikariistade valmistajate esindajad et rääkida tehnoloogia mõjust ja innovatsioonidest DJ maailmas. Nii nende eelistest kui väljakutsetest, kui ka tulevikust ja paljust muust. See film on lausa kohustuslik igaühele, kes veedab suure oma ajast DJ mikserpuldi taga.

  Read more »
 8. Uus: Roland VT-4 Voice Transformer

  Uus: Roland VT-4 Voice Transformer

  Võib vist kindlalt öelda, et lauljad, kes esinevad elektroonilise muusika taustal, ei ole tavaliste muusikariistade valmistajate seas just kõige kõrgemalt hinnatud. Roland üritab seda tühimikku täita, kuulutades välja Aira VT-3 vocal transformeri uuendatud versioon - VT-4’ja.

  Roland VT-4 on oma olemuselt erinevaid efekte sisaldav vokaali täiendaja, mis võib lauluhäält ja selle karakteristikuid drastiliselt muuta – lõppviimistlus jääb selle kasutaja teha, sest tal on selleks lugematul hulgal võimalusi. Seadme konstrueerimisel on lähtutud live-performance lauljaid silmas pidades – see on lihtsasti hallatav, sel puuduvad erinevad pedaalid ja keeruline arvutiga ühildumise süsteem (pluss erinevad lisad). 4 häält muutva efekti haldamiseks (Robot, Megaphone, Vocoder, Harmony), pitch-shift, Auto-Pitch (Auto-tune stiilis vokaalse helikõrguse parandaja) on 4 liugurit, käputäis nuppe ja mõni knob. Lisaks on sel reguleeritav Wet/Dry signaali tasakaal ja 4 ruumilist efekti (REVERB, EC

  Read more »
 9. Uus: Pioneer HDJ-X5BT kõrvaklapid

  Uus: Pioneer HDJ-X5BT kõrvaklapid

  Pioneer DJ tegi just teatavaks uued mitmeti kasutatavad HDJ-X5BT juhtmevabad “üle kõrva” kõrvaklapid. Tasakaalus, mugavad, vastupidavad ja kompaktsed HDJ-X5BT saavad kõigega hakkama – kolme tunnine laadimine tähendab kuni 20 tundi muusika kuulamist, sisse ehitatud mikrofon võimaldab telefoniga ühendamise korral vastata ka kõnedele. Lisaks on valikus kolm erinevat värvitooni, et need Sinu stiiliga ühilduks. Kahjuks ei ole HDJ-X5BT mõeldud juhtmevabaks DJ-miseks, sest Bluetoothiga kaasnev väike viivitus. Siiski-siiski: klappidel on kaasas ka 1.2m kaabel, mis ühendamisel automaatselt Bluetoothi katkestab. Selle tõttu on sul võimalus neid ikkagi tavaliste DJ kõrvaklappidena kasutada.

  Read more »
Page